Profesionalus langų valymas Vilniuje

Valome atsakingai

Mes esame nedidelė mandagių, specialistų komanda teikianti langų valymo paslaugas Vilniuje. Mes suprantame kad langai (ar vitrinos) yra Jūsų namų (ar verslo) "veidas", todėl savo darbą atliekame itin atsakingai. Mums būtu malonu įleisti saulę ir į Jūsų namus!


Dirbame jau ilgą laiką ir sukūrėme procesą leidžiantį mums kas kartą patikimai teikti tokią pačią paslaugą:

1. Telefonu arba gave nuotraukas nustatome kainą ir dieną. Taip taupome Jūsų laiką.

2. Prieš darbus kartu su Jumis dar kartą apeiname ir apžiūrime ką norite valytis. Gal kas pasikeitė nuo pokalbio telefonu ar pan.

3. Atliekame darbus ir vos pamatome kalkes ar stiklo defektus iškarto Jus informuojame. Taip ramiau ir mums ir Jums.

4. Atlikę darbus kartu su Jumis dar kartą apeiname ir viską patikriname. Gal ką praleidome, tai nuostabi proga ištaisyti broką :)

5. Keleto dienų bėgyje paskambiname pasiteirauti ar viskas gerai, ir kada norėtumėte gauti priminimą apie kitą valymą. Taip Jums nereikės atsiminti kada paskutinį kartą valėtes ar vėl ieškoti mūsų kontaktų.

Šie 5 žingsniai padeda mums teikti patikimą paslaugą.

Gal jau kada buvote užsakę langų valymą, bet atvykus specialistui kaina išaugo dėl kažkokių Jums iki galo neapaiskintų priežasčių? Nelabai maloni situacija. Pas mus išvengsite panašių nemalonumų, nes iš anksto sužinosite TIKSLIĄ darbų atlikimo kainą!

O kaip dažnai rekomenduojama valytis langus?

Langų valymo paskirtis yra ne vien švarūs, bet ir sveiki langai. Purvas nuo gatvės, kieto vandens mineralai (kalkės), organinės kilmės nešvarumai, - visa tai ne tik atrodo ne estetiškai, bet ir gadina jūsų stiklus. Kadangi stiklo paviršius yra porėtas, kepinant saulėi, į jį palaipsiui "įsigeria" įvairūs mineralai. Būtent todėl, net išvalius langus vis vien matosi įsisenėję kalkių klodai ar "upeliai".
Tokiu atvėju tenka užsakinėti brangias kalkių šalinimo procedūras arba keisti langus.

Tačiau viso to galima išvengti reguliariai plaunant savo langus. Taip jūs ne tik galėsite visada džiaugtis ryškia saulės šviesa, bet ir sutaupysite.

Mes atliekame:

  • Paprastąjį langų valymą (valymas nešalinant statybinių likučių, klijų, kalkių)

  • Valymą po remonto darbų (nuo stiklo šaliname dažus, klijus ir kitus statybos darbų likučius)

  • Nuo stiklo šaliname senus lipdukus ir klijus (pvz. prieš uzklijuojant naujus lipdukus ar plėvelę)

  • Kalkių šalinimą (neįeina į profilaktinį langų valymą)

  • Pastatų iki 30 metrų aukščio langų valymą.