Namų ir butų tvarkymas

Kuriame ne tik švarą!

Gal ir Jums pažįstamas toks scenarijus:

Neretai grįžus namo po sunkios darbo dienos, tenka susitikti veidas į veidą su namų ruošos darbais kurių jau nebegali atidelioti. Bet atlikti irgi nesinori arba tiesiog nebėra jėgų. Tada užsikeli kojas aukščiau ir tari sau "greit savaitgalis, tada ir padirbėsiu". Tas savaitgalis ateina tikrai greičiau nei tikėjaisi ir štai vėl tie namų ruošos darbai. Tik dabar jau kitas pasirinkimas. Užsiimti mėgiama veikla, leisti laiką su vaikais ar, ilgai ir nuobodžiai tvarkytis. Bet yra ir trečias pasirinkimas. Paskambinkite Mums! Mes Jus suprantame ir norime padėti. Įsivaizduokite, kaip jaustūmtėtes jeigu daugiau niekada nebereikėtų šveisti vionios, plauti grindų ar gramdyti riebalus nuo viryklės? Kiek laiko sutaupytūmėte?

Ką veiktūmėte turėdami papildomas 3-4 valandas kiekvieną savaitę ir pastoviai švarią, ramią ir jaukią atmosferą savo namuose?


Nebelaukite! Mūsų personalai su džiugsmu padės Jums vėl įgyti vidinę ramybę ir pasirūpins Jusų namų švara, kol Jūs galėsite sutelkti dėmėsį į tai kas ištikrųjų svarbu!


Atliekame generalini ir periodini patalpų valymą pagal check-listą. Tiek Jūs tiek mūsų valytojas iškarto mato sarašą ką ir kaip reikia valyti ir dėl to galima išvengti įvarių nesusipratimų.

Kainos:

Profilaktiniam valymui - nuo 1 Eur/m2
Generaliniams valymui - nuo 2 Eur/m2

Minimali užsakymo suma - 60 Eur. (Atvyksime išvalyti net labai mažą patalpą, tačiau kaina nebus žemesnė nei 60 Eur)

Pilnas BUTO VIDAUS "viskas įskaičiuota" valymas = 278 Eur.*

Pilnas NAMO VIDAUS "viskas įskaičiuota" valymas = 632 Eur.*

*pasiulymas yra taikomas butams iki 60 m² ir namams iki 160m².

JAU NUO ANTRO VALYMO TAIKOMOS REGULIARIŲ KLIENTŲ NUOLAIDOS!

Norint sužinoti tikslią kainą, galite su mumis susiekti paskambine aukščiau pateiktu telefonu!